Про нас

Консалтинг-топ: комплексний бухгалтерський супровід для вашого бізнесу

Консалтинг-топ є незалежною українською компанією, що здійснює бухгалтерське обслуговування приватного бізнесу будь-якого масштабу. Наш сервіс включає широкий спектр послуг – від допомоги в реєстрації фізичної особи підприємця / підприємства до ведення їх бухгалтерського і податкового обліку на постійній основі.

Наша місія – на високому професійному рівні надати прогресивні і компетентні бухгалтерські послуги, що сприяють розвитку бізнесу кожного нашого клієнта і його партнерів.

З цією метою ми впровадили ефективну внутрішню систему контролю якості, яка забезпечує продуктивну співпрацю із замовниками і надає можливість вести податковий, фінансовий облік з максимальним результатом.

Наші переваги

Для виконання поставлених цілей і реалізації ключової місії компанії ми подбали про:

    • підбір професійної команди: кожен бухгалтер, що працює в нашому колективі, має належну кваліфікацію, багаторічний досвід роботи, без проблем орієнтується в чинному законодавстві і відстежує всі зміни, що відбуваються в ньому;
  • постійний розвиток і вдосконалення: ми постійно розширюємо спектр послуг, що надаються, щоб задовольнити якомога більше потреб клієнтів;
  • дотримання термінів: ми стежимо за своєчасністю виконання роботи, щоб у замовників не виникало проблем з контролюючими інстанціями;
  • лояльну цінову політику: оптимізувавши бізнес-процеси, що дозволяють вести податки і бухгалтерський облік ФОП і підприємств, ми надаємо послуги за цінами, нижчими, ніж у конкурентів.

Бухгалтер віддалено – це відмінний спосіб заощадити кошти своєї компанії, не витрачаючи їх на утримання штатного фахівця. Ми застосовуємо новаторство і нестандартний підхід, щоб вирішити завдання будь-якої складності саме в вашу користь.