Консалтинг Топ

Хто Ми є

Консалтинг-топ є незалежною українською компанією, що здійснює бухгалтерське обслуговування приватного бізнесу будь-якого масштабу. Наш сервіс включає широкий спектр послуг – від допомоги в реєстрації фізичної особи підприємця / підприємства до ведення їх бухгалтерського і податкового обліку на постійній основі.

Компанія “Консалтинг-ТОП” надає послуги для організацій, що працюють в різних сферах бізнесу. Зокрема, якщо ви займаєтеся торгівлею, наші фахівці готові вести податковий і бухгалтерський облік для оптових і роздрібних реалізаторів, а також для інтернет-магазину. Фахівці компанії мають багатий досвід співпраці з виробничими підприємствами. Ми організуємо обслуговування фірм, що випускають різну продукцію, від продуктів харчування і виробництва одягу, до меблів і друкарні. Також ми пропонуємо послуги для сфери HoReCa. Організуємо ведення бухгалтерського обліку для ресторанів, барів, кафе, готелів, хостелів. “Консалтинг-ТОП” – це надійний партнер і для орендодавців, консультантів, стоматологій, SPA-салонів. Крім того, ми співпрацюємо і з ОСББ.

Директор, Засновник

Вікторія Іщенко

Головний бухгалтер

Фесенко Надія

Задайте Питання  Наша Місія

  На високому професійному рівні надати прогресивні і компетентні бухгалтерські послуги, що сприяють розвитку бізнесу кожного нашого клієнта і його партнерів.

  З цією метою ми впровадили ефективну внутрішню систему контролю якості, яка забезпечує продуктивну співпрацю із замовниками і надає можливість вести податковий, фінансовий облік з максимальним результатом.

  Наша Переваги

  Для виконання поставлених цілей і реалізації ключової місії компанії ми подбали про:

  • підбір професійної команди: кожен бухгалтер, що працює в нашому колективі, має належну кваліфікацію, багаторічний досвід роботи, без проблем орієнтується в чинному законодавстві і відстежує всі зміни, що відбуваються в ньому;
  • постійний розвиток і вдосконалення: ми постійно розширюємо спектр послуг, що надаються, щоб задовольнити якомога більше потреб клієнтів;
  • дотримання термінів: ми стежимо за своєчасністю виконання роботи, щоб у замовників не виникало проблем з контролюючими інстанціями;
  • лояльну цінову політику: оптимізувавши бізнес-процеси, що дозволяють вести податки і бухгалтерський облік ФОП і підприємств, ми надаємо послуги за цінами, нижчими, ніж у конкурентів.
  0%
  УСПІШНИХ ПЕРЕВІРОК
  0+
  ПОДАНО ЗВІТІВ
  0+
  ДІЛОВИХ ПАРТНЕРІВ
  0%
  задоволених клієнтів

  Кваліфікація та Рекомендації

  Сфери бізнесу

  ТОРГІВЛЯ
  (оптові компанії, роздрібні компанії, інтернет-магазини)

  ВИРОБНИЦТВО
  (друкарня, продукти харчування, меблі, одяг, промислове)

  ХоРеКа
  (ресторани, паби, бари, кав'ярні, кафе, готелі, хостели та ін.)

  ПОСЛУГИ
  (орендодавці, консультанти, SPA комплекси, стоматології, юридичні фірми та ін.)

  ОСББ

  IT
  (галузь інформаційних технологій)

  Наші Клієнти