Консалтинг Топ

Для того щоб ваша бухгалтерія завжди була в порядку, фінанси під контролем, а зміни в законодавстві не заставали зненацька, сьогодні зовсім не обов’язково утримувати бухгалтера в штаті. Є інші форми співпраці, які вирішують ці питання ефективно і оперативно, причому з економією бюджету. Вашою роботою буде тільки пряме ведення господарської діяльності та визначення стратегії розвитку вашої компанії.

Компанія «Consulting-top» пропонує вам бухгалтерський супровід вашого бізнесу. Наші послуги будуть однаково вигідні як фізичним особам (ФОП), так і юридичним (ТОВ). Ваш бізнес може розвиватися, і штатна одиниця бухгалтера тільки роздує штатну чисельність. Або ваша компанія набрала серйозних обертів і вам потрібна команда співробітників, багатопрофільних і досвідчених, що збільшить витрати на їх утримання. Обидві проблеми і ще багато інших можуть бути вирішені за рахунок співпраці з компанією «Consulting-top» – ми надаємо послуги для всіх видів власності та масштабів ведення бізнесу.

Завдання нашої компанії для вашого бізнесу:

 • Забезпечити максимальну захищеність інтересів наших клієнтів;
 • Мінімізувати фінансові ризики при веденні господарської діяльності;
 • Коректне складання звітності, що враховує об’єктивні дані і приймає до уваги всі обставини.

Переваги віддаленого бухгалтера.

Бухгалтерський супровід з віддаленим бухгалтером має ряд переваг, на відміну від роботи штатного співробітника:

 • Наші бухгалтери надають безперебійні послуги як наслідок роботи команди, а не одного штатного співробітника;
 • Наші співробітники є фахівцями в різних областях, вміють працювати з різними формами оподаткування і постійно відстежують зміни в законодавстві – кожен у своїй частині. Тому відповіді на виникші запитання буду глибокими, всебічними і грамотними;
 • Віддалений співробітник не вимагає робочого місця і багатьох інших супутніх витрат, а його зарплата буде вищою, ніж рівень оплати послуг нашої компанії.

Які саме послуги в сфері бухгалтерського супроводу може вам запропонувати компанія «Consulting-top»:

 • Повний супровід підприємців і організацій (бухгалтер для ФОП та ТОВ);
 • Ведення податкового та бухгалтерського обліку на постійній основі;
 • Компетентне формування звітів, своєчасна здача в відповідні органи;
 • Оптимізація податкового навантаження, розрахунки податків;
 • Здійснення звірки розрахунків з податковою інспекцією;
 • Розробка політики обліку;
 • Розрахунок заробітної плати, внесків та ін. Платежів;
 • Представлення інтересів бізнесу в держорганах;
 • Відстеження змін в законодавстві необхідних областей;
 • Кадровий облік;
 • Консультація, одноразова допомога при перевірках.

Вирішувати ваші фінансові завдання буде команда професіоналів з великим досвідом роботи. Займаючись справами інших компаній, вони постійно підвищують свій професіоналізм і володіють великим набором інструментів і напрацьованих контактів.

Чим більш повної буде надана вами документація і інформація про господарську діяльність, тим продуктивніше буде співпраця. Зі свого боку ми гарантуємо конфіденційність для кожного нашого клієнта.

Чітко і надійно збудований бухгалтерський облік стане запорукою стабільності і невразливості вашої компанії. Вибирайте надійне, звертайтеся до фахівців нашої компанії – «Consulting-top» надасть вам послуги бухгалтерського супроводу в Києві за адекватною ціною. Вартість співпраці буде формуватися в залежності від пакета необхідних послуг для ефективного і легального ведення справи.

Залишились питання щодо бухгалтерського супроводу ФОП чи ТОВ?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ в Україні, Київ.

  Мати хорошого штатного бухгалтера – привілея для будь-якої компанії. В такому випадку можна бути спокійним в завтрашньому дні. Бухгалтерське обслуговування ТОВ від професіонала дозволить захиститися від будь-яких проблем з податковою. Ось тільки знайти на ринку дійсно класного фахівця вкрай складно. Та й коштувати він буде недешево.

  Сьогодні все більше компаній відмовляються від пошуку штатника. Бухгалтерське обслуговування підприємств та бухгалтерський облік довіряють на аутсорс, в тому числі і компанії “Консалтинг Топ”. Наша фірма – це колектив професіоналів з величезним досвідом роботи. Ми володіємо всіма необхідними технічними можливостями для якісного віддаленого надання послуг. Ми пропонуємо бухгалтерське обслуговування в Києві вищого рівня.

  Довіритися аутсорсеру – значить, довіритися професіоналам.

  Знайти на ринку кваліфікованого бухгалтера вкрай складно. Жодна компанія ніколи в житті не відпустить дійсно класного фахівця. Занадто важлива дана посада для того щоб втрачати цінні кадри. Організації , готові платити будь-які гроші і створювати будь-які умови тільки для того, щоб бухгалтер продовжував працювати. Більшість пропозицій на ринку праці – фахівці середньої кваліфікації або молодь, яка не має відповідного досвіду.

  Компанія “Консалтинг Топ” – це бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ від професіоналів. У нашому штаті працюють фахівці, що володіють досвідом роботи в різних сферах. Неважливо, в якій галузі працює ваш бізнес, ми гарантовано підберемо фахівця, який надасть всі необхідні послуги, і не залишить Податкової жодного шансу.

  Бухгалтерія на аутсорс – економія на послугах.

  Бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ - consulting-top.com.ua

  Якщо раптом вам пощастить і ви знайдете дійсно класного фахівця на ринку праці, навіть не сумнівайтеся, вимоги у нього будуть серйозні. Хороший бухгалтер знає собі ціну і прекрасно розуміє ситуацію на ринку праці. Тому він може диктувати компаніям свої умови, і в взагалі-то буде правий. В такому випадку доведеться закласти в бюджет серйозну суму на утримання фахівця, але такі гроші у бізнесу є далеко не завжди.

  Звернувшись до фахівців “Консалтинг-ТОП” ви зможете вирішити цю проблему. Ми пропонуємо комплексне бухгалтерське обслуговування підприємств, ціна якого не перевищить розумних меж. Навіть якщо вам буде потрібний повний супровід, це обійдеться вам значно дешевше, ніж наймання штатного фахівця. Перед початком співпраці укладається договір, в якому чітко прописуються тарифи на бухгалтерське обслуговування відповідно до обраного пакету послуг.

  Віддалене обслуговування: ніяких додатковий платежів.

  Кожна людина, яка наймала працівників в свою компанію, прекрасно знає, що тільки лише зарплатами витрати на них не обмежуються. По-перше, за кожного співробітника потрібно платити податки і вести відповідну податкову і бухгалтерську документацію. По-друге, згідно з трудовим законодавством, роботодавець зобов’язаний покривати працівникам лікарняні листи, щорічно надавати оплачувану відпустку, платити різні премії, стимулюючі та інші суми. У підсумку витрати виходять дуже істотними.

  Бухгалтерське обслуговування бізнесу на віддаленій основі від “Консалтинг Топ” позбавляє від всіх цих проблем. По-перше, ніякого офіційного оформлення додаткових працівників, податків та звітності. Співпраця між організаціями здійснюється на підставі договору надання послуг. Тобто аутсорсери не є штатними співробітниками вашої компанії.

  Крім того, від вас не буде потрібно перерахування будь-яких додаткових платежів. Ви сплачуєте лише суму, яка прописана в договорі. Вона може змінюватися тільки в разі, якщо вам будуть потрібні додаткові послуги, які не вказані в договорі. Тому ви можете забути про необхідність закриття лікарняних, оплати відпусток та інших витрат. Тільки сума в договорі є обов’язковою, а вона значно менше, ніж зміст штатного працівника.

  Аутсорсери завжди на зв’язку.

  Бухгалтерське обслуговування бізнесу - consulting-top.com.ua

  Вище ми згадували про такі виплати, як лікарняні та відпустки. А ще ж треба додати, що якщо бухгалтер пішов у відпустку (а це раз на рік, як мінімум) або взяв лікарняний, то він офіційно, на законних підставах відсутній на робочому місці. Тобто на цей час йому потрібно шукати заміну. Хто буде вести бухгалтерію, поки немає фахівця? Наймати другого бухгалтера, який буде працювати разом з основним? Тоді доведеться помножити всі витрати, описані вище, на два. Сума може виявитися просто непідйомною.

  У випадку з аутсорсерами таких проблем немає. Якщо фахівець “Консалтинг Топ”, який здійснює бухгалтерське обслуговування підприємства, з яких-небудь причин не зможе виконувати обов’язки, ми відразу ж знайдемо йому заміну. Наші представники завжди на зв’язку. Ми готові відповісти на будь-яке ваше питання і прибути на місце, якщо це знадобиться.

  Аутсорсери надають такі ж послуги, як і штатні фахівці.

  Завдяки сучасним технологіям, у аутсорсеров є всі можливості для якісного бухгалтерського обслуговування підприємств на віддаленій основі. Документообіг здійснюється за допомогою електронної пошти, бухгалтерських програм або кур’єра. Фахівці роблять все ті ж послуги, що і штатний фахівець. Перед початком співпраці укладається договір, в якому прописується перелік робіт, які виконають професіонали “Консалтинг-ТОП”. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Ведення бухгалтерського і податкового обліку;
  • Відновлення документів;
  • Розрахунок податкового навантаження та податкова оптимізація;
  • Сплата всіх необхідних податків;
  • Розрахунок заробітних плат, ведення документації на співробітників;
  • Аудит підприємства;
  • Податкове планування для юридичних осіб та ФОП, а також багато іншого.

  Крім того наші фахівці надають послуги супроводу в ході податкових перевірок. Професіонали “Консалтинг Топ” будуть присутні при перевірці, проконтролюють її відповідність чинному законодавству і допоможуть оскаржити результати при виявленні незаконних дій з боку інспекторів.

  Залишились питання щодо бухгалтерського обслуговування?

  Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

   Виберіть зручний для Вас вид консультації