Консалтинг Топ

Кожен підприємець або організація зобов’язані надавати податковим органам точні, повні та неупереджені відомості про свою діяльність. Вся інформація, що міститься у звітних документах, вважається достовірною. Тому перед подачею документації необхідно неодноразово перевірити, чи правильно відображені дані. Якщо десь закралася помилка, потрібне виправлення бухгалтерського обліку . Однак внести правки можна лише дотримуючись певної процедури. Якщо вам потрібно змінити будь-які відомості, компанія “Консалтинг Топ” готова допомогти.

Виправлення помилок, виявлених в поточному звітному періоді.

Якщо потрібне виправлення або відновлення бухгалтерського обліку в поточному звітному періоді, можна скористатися одним з трьох методів. Кожен з них використовується в різних випадках. Розглянемо їх більш детально.

Кваліфіковане виправлення бухгалтерського обліку для ТОВ та ФОП - consulting-top.com.ua
  • Коректурний. Використовується, якщо документи ще не були подані або неточність не стосується кореспонденції рахунків.
  • Сторно. Якщо є помилка в кореспонденції, або сума операції завищена.
  • Додаткові записи. Якщо кореспонденція вказана правильно, а сума занижена.

У двох останніх випадках необхідно оформити бухгалтерську довідку. Це особливий документ, що містить інформацію про допущені неточності і виправлення відомостей на коректні.

Виправлення помилок, виявлених в попередніх періодах.

Якщо неточності були допущені в попередніх звітних періодах, виправити їх можна тільки пройшовши особливу процедуру. Покроково вона виглядає наступним чином.

  1. Визначення ступеня впливу неточності на підсумковий результат.
  2. Підготовка виправлень, внесення коригувань в бухгалтерську довідку.
  3. Підготовка нових фінансових документів за рік, в якому було виявлено помилку.
  4. Внесення коректних показників в графу 3 звітних документів за нинішній період.
  5. Внесення приміток в звітні документи.

Консалтинг Топ – це якісні бухгалтерські послуги для ТОВ та ФОП. Ми гарантуємо якісне супроводження та оперативне виправлення будь-яких помилок у звітній документації. Ми усунемо будь-яку неточність з дотриманням всіх вимог законодавства. Також ми готові проконсультувати вас з приводу можливих наслідків будь-яких помилок. З нашими послугами у вас не виникне проблем з контролюючими органами.

Залишились питання щодо виправлення бухгалтерського обліку?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації