Консалтинг Топ

Обов’язковою вимогою для будь-якого бізнесу в Україні є ведення бухгалтерії. Однак далеко не кожен підприємець може собі дозволити професіонала. Вартість кваліфікованого бухгалтера на ринку дуже висока, але ж йому ще потрібно надати робоче місце, забезпечувати канцелярією та іншими необхідними речами. Вести бухгалтерію самостійно теж не вихід, на це часто немає часу. В такому випадку на допомогу прийде аутсорсинг бухгалтерських послуг, ціни яких найчастіше нижчі найму штатного фахівця. Компанія “Консалтинг Топ” пропонує вам аутсорсингові послуги від професіоналів. З нами ви пізнаєте всі переваги аутсорсингу, а їх дуже багато. Здача звітності вашої компанії стане набагато зручнішою з нашою допомогою.

Що таке аутсорсинг бухгалтерських послуг?

Сьогодні багато компаній пропонують бухгалтерські послуги на аутсорс. І судячи з відгуків, вони дійсно мають великий успіх в Україні. Суть полягає в тому, що веденням бухгалтерії займається стороння організація. Це колектив професіоналів, як правило, з великим досвідом роботи в різних сферах. Саме тому аутсорсинг послуг є абсолютно універсальним, і таку опцію можна вибрати незалежно від галузі, в якій працює клієнт.

Перед початком співпраці з компанією “Консалтинг Топ” в Києві, укладається договір передачі бухгалтерських послуг на аутсорс. У ньому визначається перелік послуг, які бажає отримати клієнт, вартість роботи та інші особливості співпраці. Після підписання всіх необхідних документів, постачальник послуг приступає до своїх обов’язків. Організації налагоджують документообіг, а аутсорсер займається веденням бухгалтерії. Як правило, обмін інформацією здійснюється через спеціальні програми або електронну пошту, але якщо потрібна передача паперових документів, можна скористатися послугами кур’єра.

Перелік послуг, що надаються аутсорсерами, нічим не відрізняється від робіт, які виконуються штатними співробітниками. Вони можуть виконувати абсолютно ті ж завдання. Як правило, компанії, які здійснюють аутсорсинг послуг, працюють “під ключ”, хоча при бажанні клієнта можуть взяти на себе і додаткові функції. Від обсягу виконуваних робіт багато в чому залежить вартість. Фахівці “Консалтинг Топ”, що працюють на віддаленій основі, пропонують наступні опції:

Аутсорсинг бухгалтерських послуг - consulting-top.com.ua
  • Ведення податкового та бухгалтерського обліку;
  • Підготовка та подання звітності до Державної фіскальну службу;
  • Розрахунок податків і обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та інші організації;
  • Розрахунок заробітних плат та інших виплат для співробітників організації;
  • Допомога в підготовці до податкової перевірки, представництво інтересів клієнта в її ході;
  • Аудит організації;
  • Оскарження незаконних рішень податківців в судовому порядку і т.д.

Таким чином, аутсорсинг пропонує організаціям величезні можливості. При цьому клієнти отримують і ряд переваг. Поговоримо про них далі.

Переваги аутсорсингу бухгалтерії.

Не забуваємо, що штатний працівник може захворіти, піти у відпустку або взагалі в декрет. А відповідно, роботодавець зобов’язаний сплатити йому належні виплати. А на період відсутності ще й знайти заміну. У випадку з аутсорсерами, всі ці проблеми не є актуальними. Якщо фахівець, обслуговуючий вашу компанію, не зможе цього зробити з будь-якої причини, йому відразу знайдуть заміну. І ніяких відпускних, преміальних, лікарняних. Тільки фіксована плата в місяць.

Всі ці переваги ви отримаєте від співпраці з компанією “Консалтинг Топ”. Кваліфіковані фахівці виконають будь-які роботи по бухгалтерії, незалежно від сфери, в якій працює ваш бізнес. Ми пропонуємо обслуговування “під ключ” або взяття на себе зобов’язань з надання окремих послуг. Аутсорсинг від “Консалтинг Топ” – це якісний результат за розумні гроші.

Ціна бухгалтерських послуг на аутсорсі.

Ціна на аутсорсинг бухгалтерських послуг завжди фіксована. І плата за них значно нижче, ніж у випадку з кваліфікованим співробітником. Вам не доведеться брати участь в “грошовій гонці” з конкурентами. Вартість послуг прописується в договорі і в наступний раз може змінитися тільки при його переукладанні.

   Бухгалтерські послуги Ціна (грн)Примітка
Нарахування ЗП (з щомісячною подачею звітності по персоніфікації)2001 штатна одиниця
Кадровий облік в рамках бухгалтерського супроводу (на 1 штатного працівника): складання наказів, штатного розпису, ведення табелів обліку робочого часу, заповнення трудових книжок)1501 штатна одиниця
Консультація з бухгалтерського та податкового обліку:
уснавід 250 грн1 година
письмовавід 400 грн1 година
Оформлення електронних ключів400 грнодноразово
Розробка пакету типової первинної документації (Договір, Рахунок, Акт / Накладнавід 200 грнодноразово
Виписка первинної документації (рахунки, накладні, акти, податкові накладні, платіжні доручення)20 грндокумент
Сортування і систематизація документів20 грндокумент
Оформлення окремих документів по кадрам (накази, табелі і т.д.)50 грндокумент
Підготовка документів для подачі в банк по оформленню кредитувід 600 грнодноразово
Діагностика ситуації в держорганах за минулі періоди500 грндержорган
Ведення книги обліку доходів і витрат200грн50-100 операцій
договірнабільше 100 операцій
Ведення клієнт-банку10 грнплатіжне доручення
Складання додаткових звітіввід 300 грнзвіт
Здача уточненої звітності за попередні періодивід 400 грндокумент
Кур’єрська доставка від клієнта / до клієнта документів50 грнпоїздка
Виїзд фахівця виконавця до замовника500 грн1 година
Внесення змін до звіту за попередній період (коригування, уточнення)600 грнза 1 зміну, наступні по 50 грн
Аналіз і відстеження заборгованостей по контрагентах500 грн20 контрагентів
Прогноз податкових зобов’язань до моменту складання звітності (до кінця звітного місяця)від 200 грн1 місяць
Підготовка документів для зустрічних перевірокдоговірна 

Договірна вартість обслуговування встановлюється виходячи з обсягу робіт, специфіки роботи підприємства, стану бухгалтерського і податкового обліку на момент передачі справ на аутсорсинг. Вартість обслуговування встановлюється до підписання договору і ґрунтується на інформації наданої вами. При зміні істотних умов вартість послуг може коригуватися.

Бухгалтер дистанційно – це відсутність необхідності шукати штатного фахівця.

На ринок праці щорічно виходять тисячі претендентів, які бажають влаштуватися на дану посаду. Однак який їхній реальний рівень? Багато з них – випускники ВНЗ, або люди з мінімальним досвідом роботи. Рівень інших досить низький, а за помилки, допущені в бухобліку, платити доведеться дуже дорого. Знайти справжнього професіонала – дуже велика удача.
Віддалене бухгалтерське обслуговування позбавляє вас від цієї проблеми. У таких компаніях працює штат професіоналів з досвідом роботи в різних сферах. Тому організація податкового, бухгалтерського, кадрового обліку не становить для них великих труднощів. Імовірність помилок в цій справі близька нулю.

Не потрібно перераховувати додаткові платежі за бухгалтерські послуги.

Однак зарплата – це далеко не єдиний вид платежів, які доведеться сплачувати за найманого працівника. По-перше, за нього потрібно платити податки і внески до всіляких фондів (наприклад, до Пенсійного). Це зайві гроші і зайві проблеми. По-друге, штатний співробітник може захворіти або піти у відпустку. Тоді йому доведеться виплачувати відпускні або закривати лікарняний. А ще премія та інші платежі, передбачені трудовим законодавством. В кінцевому підсумку може набігти чимала сума.

Якщо ви надасте перевагу аутсорсинговим бухгалтерським послугам для ФОП і ТОВ , ви будете платити тільки фіксовану ціну. Вам не доведеться сплачувати жодних додаткових платежів за здачу звітності. Крім того, співробітники сторонньої компанії не є штатними працівниками, а значить, за них не доведеться платити податки.

Бухгалтер на аутсорсі це послуги 24/7.

Як ми вже говорили, бухгалтер може захворіти, піти в оплачувану відпустку або за свій рахунок. Ці права гарантовані йому трудовим законодавством. Відповідно, вам доведеться виконувати всю його роботу самостійно або шукати ще одного фахівця. А це вже дві зарплати. Причому як правило, у співробітників невеликих підприємств немає такої кількості роботи, щоб наймати ще одного.

Якщо ви віддасте перевагу веденню бухгалтерського обліку, здачу звітності сторонній компанії, ви отримаєте постійне обслуговування. Якщо співробітник, який займався вашими справами, захворів або пішов у відпустку, ви можете не переживати, робота не зупиниться. Ваші справи просто передадуть іншому фахівцю.

Якщо вам потрібно бухгалтерське обслуговування, або здача звітності на постійній основі, компанія Consulting-Top готова допомогти. З нашими фахівцями ви отримаєте не тільки всі вищеописані переваги, але і якісне ведення податкового і бухгалтерського обліку . Ми гарантуємо високу якість наших послуг. Звернувшись до нас, ви забудете про проблеми з контролюючими органами. Консалтинг Топ – це відмінний результат за розумну плату.

Залишились питання щодо аутсорсингових бухгалтерських послуг?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання.
Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації