Консалтинг Топ

 1. Що входить до бухгалтерських послуг.
 2. Вартість бухгалтерських послуг.
 3. Бухгалтер віддалено.
 4. Які послуги можна отримати віддалено?
 5. Ціни на консультації бухгалтера.

Міф про те, що якісні бухгалтерські послуги можливі тільки зі штатним фахівцем вже давно розвіяний. Сьогодні від утримання бухгалтерії відмовляється все більша кількість підприємств, передаючи ці послуги на дистанційне управління. Дистанційні бухгалтерські послуги та обслуговування фактично нічим не відрізняється від штатного, адже по суті вони виконують аналогічну функцію. Якщо вам потрібен бухгалтер в Києві , фахівці компанії Консалтинг Топ готові допомогти.

Що включають в себе, бухгалтерські послуги від “Консалтинг Топ”.

Що включають в себе, бухгалтерські послуги від “Консалтинг Топ”.

Ведення бізнесу в Україні, як і будь-якій іншій країні, жорстко регулюється законодавством. І дотримуватися його повинні всі фірми, без винятку. Однією з ключових вимог для організацій є подання звітності до контролюючих органів. І при виявленні помилок або недотримання термінів компанію можуть оштрафувати або навіть накласти більш серйозні санкції, такі як позбавлення ліцензії.

Бізнес в Україні все частіше віддає перевагу бухгалтерським послугам дистанційно. Таке рішення має масу переваг у порівнянні з пошуком штатного бухгалтера. Головне з них – перелік робіт, що входять до бухгалтерського супроводу від сторонньої компанії, нічим не відрізняється від послуг, які надає найнятий спеціаліст. Якщо ви шукаєте надійного партнера, який запропонує ведення кадрової документації, податкового та бухгалтерського обліку своєчасно та якісно, компанія “Консалтинг-ТОП” готова допомогти.

Спеціалісти компанії “Консалтинг Топ” пропонують послуги бухгалтера без фактичного найму, на підставі договору на надання послуг. Наші професіонали виконають усі необхідні роботи, що стосуються як постійних потреб підприємства, так і разових операцій (наприклад, підготовка до податкової перевірки).

Бухгалтерський супровід від “Консалтинг Топ” здійснюється з урахуванням усіх змін у законодавстві. Фахівці компанії відстежують усі новини щодо правил ведення облікових документів. Ми завжди є курсом оновлень, тому з послугами бухгалтера від “Консалтинг Топ”, жодних претензій з боку Податкової до вашого підприємства не виникне.

Наші спеціалісти надають повний спектр бухгалтерських послуг, які необхідні організаціям щодня. До них входять:

 • Ведення податкового та бухгалтерського обліку;
 • Автоматизація бухгалтерського обліку;
 • Обробка первинної документації;
 • Розрахунок податків та контроль своєчасності їх сплати;
 • Взаємодія з контролюючими органами з питань діяльності підприємства;
 • Ведення касових документів тощо.

Не менш важливим аспектом у бухгалтерському обслуговуванні від Консалтинг-ТОП є і оптимізація оподаткування. Багато компаній позбавляються великої частки прибутку просто тому, що змушені сплачувати невиправдано великі суми податків. Законодавство України передбачає кілька варіантів для застосування податкових вирахувань, які дозволять значно заощадити на обов’язкових платежах. Фахівці компанії “Консалтинг-ТОП” у рамках бухгалтерського обслуговування зроблять все можливе для того, щоб ви перераховували на адресу Податкової розумні суми.

Послуги кадрового обліку від “Консалтинг Топ”.

Крім того, послуги бухгалтера необхідні для ведення документації по співробітникам. Нерідко бізнес наймає працівників у штат, але податкове та трудове законодавство висувають цілу низку вимог до найму. Кожна людина в компанії має бути правильно оформлена, і розрахунок коштів, які належать кожному співробітнику, також входить до компетенції бухгалтера. У рамках роботи з кадрами фахівці компанії: “Консалтинг Топ” пропонують наступні послуги:

 • Ведення кадрового обліку, заповнення карток кожного співробітника, зберігання документації;
 • Розрахунок заробітної плати та інших обов’язкових платежів, передбачених чинним законодавством;
 • Розрахунок податків на кожного працівника, а також обчислення та сплата обов’язкових внесків до Фонду Соціального Страхування та Пенсійного Фонду України.

Довірившись спеціалістам нашої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що всі ваші працівники оформлені відповідно до чинного законодавства, у справі кожного враховано всі зміни, а всі податки та обов’язкові платежі чітко розраховані та сплачені.

Підготовка до податкової перевірки.

Підготовка до податкової перевірки

Ще одним найважливішим завданням, яке вирішують фахівці “Консалтинг Топ”, є підготовка до податкових перевірок. Візити податківців ніколи не бувають вчасно, тож до них треба бути готовим. Наші професіонали проведуть попередню перевірку документації вашої компанії та визначать усі слабкі місця. Ми розповімо, як вирішити ті чи інші проблеми. Крім того, професіонали Консалтинг Топ підготують документи і до чергової аудиторської перевірки.

Фахівці нашої компанії знають, як правильно оформити ті чи інші господарські операції, навіть якщо вони не є характерними для організації. Ми допоможемо провести будь-яку угоду швидко та без проблем.

Довірившись компанії “Консалтинг Топ”, ви отримуєте надійний супровід під час перевірки. Наш професіонал буде присутній під час візиту податківців та не допустить порушення законодавства. Якщо інспектори допустять протиправні дії, ми підготуємо заперечення та звернемося до вищих органів, з вимогою перегляду результатів податкової перевірки. Якщо це не дасть результатів, наші фахівці звернуться до суду, і доб’ються рішення про незаконність проведеної процедури. З нашими спеціалістами ви завжди будете під надійним захистом.

Вартість бухгалтерських послуг.

Вартість бухгалтерських послуг в компанії “Консалтинг-ТОП” залежить від ряду факторів. Перш за все, мова йде про те, з яким клієнтом доводиться працювати, будь це організація або ФОП. Для підприємств ціна послуг буде вище, ніж для фізичних осіб-підприємців. Що стосується компаній, то найдешевше обійдеться обслуговування організацій, які ведуть діяльність на спрощеній системі оподаткування 5%. Для спільної з ПДВ – найдорожче із-за великої кількості особливостей. Для ФОП надання бухгалтерських послуг обійдеться найдешевше для клієнтів, що працюють на єдиному податку. Якщо підприємець веде діяльність на інших системах оподаткування, то вартість послуг буде такою ж, як і для організацій на аналогічних системах. Крім того, ціна залежить і від того, яка кількість працівників трудиться на підприємстві або на ФОП. Вартість обслуговування кожної додаткового співробітника в “Консалтинг-ТОП” становить 200 гривень як для організацій, так і для підприємців. Якщо ж операції і розрахунок заробітної плати не потрібні, то компанія заплатить лише 500 гривень за кожного співробітника.

Прайс на бухгалтерські послуги для юридичних осіб.

Система оподаткуванняКількість працівниківКількість господарських операцій, шт.Вартість обслуговування за місяць, грн. 
 Загальна система, без ПДВ. Спрощена система (єдиний податок), без ПДВ00500,00
1до 51 500,00
1-4до 103 000,00
5-8до 204 000,00
9-11до 306 000,00
12 і більшебільше 30договірна
 Загальна система, з ПДВ. Спрощена система (єдиний податок), з ПДВ00500,00
1до 52 000,00
1-4до 104 000,00
5-8до 205 000,00
9-11до 307 000,00
12 і більшебільше 30договірна
 Комплексне обслуговування юридичних осіб з специфікою діяльності: торгівля алкогольними, тютюновими виробами та іншими товарами із застосуванням РРО, КОРО1-57 000,00 грн.
(2 000,00 грн. за кожну нову точку, якщо в клієнта є 2 і більше торгових точок)
 Доплата за ведення операцій з експорту та імпортувід 3 000,00
 Доплата за формування платежів в системі Клієнт-Банквід 1 000,00

Ціна бухгалтерських послуг для фізичних осіб підприємці.

Система оподаткуванняКількість працівниківКількість господарських операцій, шт.Вартість обслуговування за місяць, грн. 
 Єдиний податок І, ІІ, ІІІ групи (без ведення обліку поточних операцій)0*500,00
 Загальна система, без ПДВ
Єдиний податок І, ІІ, ІІІ групи, без ПДВ
00500,00
1до 51 000,00
1-4до 102 500,00
5-8до 203 500,00
9-11до 305 000,00
12 і більшебільше 30договірна
 Загальна система, платник ПДВ
Єдиний податок ІІІ групи, платник ПДВ
00500,00
1до 52 000,00
1-4до 104 000,00
5-8до 205 000,00
9-11до 307 000,00
12 і більшебільше 30договірна
 Комплексне обслуговування підприємців з специфікою діяльності: торгівля алкогольними, тютюновими виробами та іншими товарами із застосуванням РРО, КОРО1-56 000,00
(2 000,00 за кожну нову точку, якщо в клієнта є 2 і більше торгових точок)
 Доплата за ведення операцій з експорту та імпортувід 3 000,00
 Доплата за формування платежів в системі Клієнт-Банквід 1 000,00
*за кожного найманого працівника 500,00 грн. за місяць.

Вартість додаткових послуг.

Вид послугиВартість, грн.
 Інвентаризація товарних запасіввід 200,00 за год
 Ревізія документіввід 200,00 за год
 Перевірка та аналіз облікувід 200,00 за год
 Відновлення облікувід 200,00 за год
 Автоматизація бухгалтерського обліку на базі 1Свід 1 500,00 грн.

Залишились питання щодо бухгалтерських послуг?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання.
Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

  Виберіть зручний для Вас вид консультації

  Бухгалтер віддалено.

  Для того щоб організувати бухоблік, проводити розрахунок податків, зарплат та інших обов’язкових платежів більше не потрібно тримати фахівця в штаті. Віддалений головний бухгалтер позбавить вас від проблем, пов’язаних з пошуком, утриманням і організацією роботи професіонала. При цьому якість буде навіть краще. Єдина різниця між найнятим фахівцем і віддаленим бухгалтером працюючим полягає лише в документообігу. Однак з сучасними технологіями це не проблема. Більша частина документації ведеться в електронному форматі і пересилається між організаціями по електронній пошті або через спеціалізовані програми. Якщо необхідно передати якісь папери, цим займається кур’єр, який працює в бухгалтерській компанії. В іншому немає ніякої різниці.

  Зате з віддаленим обслуговуванням вам не доведеться ламати голову над тим, де знайти професіонала, скільки йому заплатити і як забезпечити постійну роботу. Послуги бухгалтера віддалено передбачають обслуговування 24/7, і ніякі проблеми не завадять обслуговування клієнтів.

  Які бухгалтерські послуги можна отримати?

  Віддалений бухгалтер для ФОП і ТОВ надає ті ж самі послуги, що й штатний фахівець. Перед початком співпраці сторони укладають договір, в якому описуються всі аспекти спільної роботи. Там же прописується і перелік послуг, які ви можете отримати. Послуги надаються пакетами, тому ви самі можете вибрати, чи потрібно вам повне бухгалтерське обслуговування ФОП або ТОВ або ж ви передаєте лише частину роботи. Послуги, які надає Consulting-Top наступні:

  • повний супровід підприємців і організацій;
  • оптимізація податкового навантаження;
  • розрахунок податків, внесків, заробітної плати працівників, інших платежів;
  • ведення та відновлення податкового та бухобліку;
  • підготовка і подача звітності;
  • облік кадрів;
  • консультування з будь-яких питань.

  Обслуговування ведеться на будь-якій обраній системі оподаткування і в будь-якій сфері діяльності. Відрізняється лише вартість послуг. Однак навіть незважаючи на це, професійне обслуговування на віддаленій основі обійдеться вам значно дешевше, ніж утримання бухгалтерії при підприємстві. Особливо це важливо для підприємців, працюючих поодинці і маючи невеликий бізнес.
  Якщо вам потрібні професійні бухгалтерські послуги для ФОП і ТОВ в Києві, це компанія Consulting-Top. Кваліфіковані співробітники допоможуть вам організувати податковий і бухгалтерський облік по вищому розряду. З послугами нашої компанії у вас не виникне проблем з контролюючими органами.

  Вартість консультації бухгалтера.

  Вид консультаціїВартість, грн.
   Консультації в області бухгалтерського, податкового обліку
  Консультації з окремих поточних питань
  від 200,00 за год
   Консультація в сфері організації і ведення бізнесу
  Консультація в області економіки
  від 500,00 за год
   Комплексні консультації в сфері податкового планування
  Комплексні консультації управлінського обліку
  Комплексні консультації в сфері організації і ведення бізнесу
  від 1 000,00 за год
   Комплексні консультації в сфері ЗЕДвід 1 000,00 за год
  *консультації для наших клієнтів безкоштовні

  Чому слід довірити бухгалтерські послуги компанії “Консалтинг Топ”.

  Консалтинг Топ” – це колектив професіоналів своєї справи. Звертаючись до нас, ви отримаєте безліч переваг, у тому числі:

  • Досвід. У штаті “Консалтинг Топ” працюють фахівці з величезним досвідом ведення податкового, бухгалтерського, кадрового обліку;
  • Універсальність. Звернувшись до компанії, ви отримаєте необхідні послуги, незалежно від того, в якій сфері ведете бізнес;
  • Повний діапазон бухгалтерських послуг. “Консалтинг Топ” – це бухгалтерське обслуговування під ключ;
  • Привабливі ціни. Замовити супровід у нас є набагато вигіднішим, ніж наймати штатного бухгалтера.

  З компанією “Консалтинг Топ”, ваша бухгалтерія завжди буде в повному порядку. Зателефонуйте нам, і отримайте найкращі послуги з економією часу та коштів.

  Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання.
  Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

   Виберіть зручний для Вас вид консультації