Консалтинг Топ

Як театр починається з вішалки, так і бізнес починається з реєстрації. Перед походом в Податкову необхідно ретельно спланувати структуру компанії і підібрати підходящу систему оподаткування. Для невеликого бізнесу підійде реєстрація в якості фізособи-підприємця, але для середньої компанії потрібно буде створювати ТОВ. І в процесі створення може виникнути цілий ряд всіляких труднощів, тому краще довірити цю процедуру професіоналам. Компанія “КОНСАЛТИНГ-ТОП” готова провести реєстрацію в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України.

Терміни реєстрації ТОВ 4-5 днів.

Пакет Простий*
2000,00
Пакет Базовий*
3000,00
Пакет Повний*
7000,00
1.Юридична консультація
2. Перевірка назви товариства в реєстрі   3. Підготовка статуту ТОВ 4. Підготовка протоколу про створення 5. Допомога у виборі видів діяльності згідно з КВЕД 6. Надання документів в службу і отримання Виписки з ЄДР 7. Отримання довідки статистики 8. Постановка на облік ПДВ, отримання витягу
1. Юридична консультація   2. Перевірка назви товариства в реєстрі 3. Підготовка статуту ТОВ 4. Підготовка протоколу про створення 5. Допомога у виборі видів діяльності згідно з КВЕД 6. Надання документів в службу і отримання Виписки з ЄДР 7. Отримання довідки статистики 8. Замовлення та виготовлення печатки 9. Постановка на облік ПДВ, отримання витягу 10. Резервування і відкриття рахунку в банку1. Юридична консультація   2.Перевірка назви товариства в реєстрі 3. Підготовка статуту ТОВ 4. Підготовка протоколу про створення 5. Допомога у виборі видів діяльності згідно з КВЕД 6. Надання документів в службу і отримання Виписки з ЄДР 7. Отримання довідки статистики 8. Замовлення та виготовлення печатки 9. Постановка на облік ПДВ, отримання витягу 10. Юридична адреса на 1 рік 11. Ключі ЕЦП + ліцензія програми електронної звітності “M.E.Doc” 12. Резервування і відкриття рахунку в банку 13. Послуги бухгалтера на 1 місяць

*Послуги нотаріуса оплачуються окремо

Додаткові послуги:

Консультація і підготовка документів Держпродспоживслужбі для реєстрації потужності – 1000,00

Консультація, підготовка і оформлення декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки – 2000,00

Документи для реєстрації ТОВ – Україна.

Для того щоб провести реєстрацію ТОВ в Україні, необхідно підготувати певний пакет паперів. Він може відрізнятися, в залежності від того, хто виступає ініціатором. Якщо таким є фізична особа, документи для реєстрації ТОВ будуть наступними:

Реєстрація ТОВ, компаній і Україні - consulting-top.com.ua
  • ксерокопія паспорта заявника;
  • ксерокопія ідентифікаційного коду;
  • свідоцтво про держреєстрацію, якщо заявник вже є суб’єктом підприємництва;
  • установча документація.

Також для реєстрації ТОВ в Україні необхідно підготувати відповідну заяву і вибрати систему оподаткування.

Що стосується юросіб, документи для реєстрації ТОВ будуть наступними:

  • ксерокопія виписки з державного реєстру;
  • протокол проведення установчих зборів; ударственного реєстру;
  • статут організації;
  • рішення про призначення керівника.

Пакет документів цілком стандартний для фізичних і юридичних осіб. Розглянемо більш докладно процедуру реєстрації ТОВ під ключ .

Реєстрація ТОВ під ключ – процедура.

Для початку вам необхідно окреслити коло осіб, які будуть перебувати в установчій раді, і провести установчі збори. За їхніми підсумками має бути складений протокол, який буде поданий реєстратору. Потрібно прийняти рішення про реєстрацію ТОВ в Україні, а також затвердити статут.

Після цього керівник або довірений представник повинен з’явитися до держреєстратора і подати пакет документів: заяву, статут, довіреність для довірителя, і заяву на реєстрацію. Крім того, можна направити документи поштою, або по e-mail. Після отримання документації реєстратор вивчає її і приймає рішення. Якщо виникають будь-які складності, можуть знадобитися додаткові папери, через що процес може затягнутися.

Якщо ж рішення виявляється позитивним, представники звертаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та вносять туди відповідний запис. Потім керівнику або уповноваженому представнику, держреєстратор видає Виписку, а податкова видає Витяг платника ПДВ.

Процедура створення нової організації досить складна через документальні тонкощі. Крім того, ви витратите чимало часу навіть якщо все пройде гладко. Тому краще замовити реєстрацію ТОВ під ключ . Компанія “Консалтинг Топ” готова зареєструвати вашу компанію у відповідності з усіма вимогами законодавства. Ми гарантуємо економію часу і грошей.