Консалтинг Топ

Податкова політика нашої країни, на жаль, дуже далека від досконалості. Тому часто навантаження на бізнес виявляється непідйомним. Логічно, що в такому разі організації шукають можливості заощадити на податках. Однак грань тут дуже тонка і легко можна потрапити під кримінальну справу. Однак, легальні методи є. Якщо вам потрібна оптимізація податкового навантаження – компанія “Консалтинг Топ” готова запропонувати декілька варіантів.

Реструктуризація.

Такий метод мінімізації податкового навантаження, як реструктуризація підприємства, має на увазі дроблення компанії на кілька структурних підрозділів. Деякі з них можуть працювати на Єдиному податку, або ж між ними може проводитися перерозподіл коштів. Якщо ви виберете такий спосіб, оптимізація податкового навантаження дасть наступний ефект:

  • відмова від використання РРО на ЕНВД;
  • знизить ризики штрафів і інших санкцій при черговому візиті податківців;
  • “обійти” факт поставки при реструктуризації.

Крім того, сама по собі компанія може стати більш мобільною, що полегшить подальше ведення діяльності.

Відмова від найму співробітників, реєстрація їх в якості ФОП.

Кожен роботодавець знає, скільки доводиться платити за кожного найманого робітника. Тільки ПДФО становить 18%, а ще й Фонд оплати праці, і військовий збір, і Пенсійний фонд. А платити за це доведеться роботодавцю зі своєї кишені. Щоб не допустити цього, працівників можна просто не наймати, а запропонувати їм зареєструватися, як ФОП, і укласти договір на надання послуг.

Оптимізація податкового навантаження, в даному випадку, допомагає дуже навіть непогано заощадити. Роботодавець сплачує всього 5% від доходу. Якщо компанія є платником ПДВ, то взагалі 3%. Ці суми в будь-якому випадку не можна порівняти з платежами, які ви повинні перераховувати за найманого працівника.

Ми розглянули лише два варіанти, і кожен з них забезпечить вам мінімізацію податкового навантаження . Компанія “Консалтинг Топ” готова запропонувати ще більше рішень. Бухгалтерські послуги від нашої компанії допоможуть вам не тільки провести оптимізацію податків, а й підтримувати постійний порядок в звітності і отримати якісну допомогу при проходженні податкових перевірок. Ми використовуємо тільки законні методи оптимізації податкового навантаження , тому ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне проблем з контролюючими органами.

Залишились питання щодо мінімізації податкового навантаження?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації