Т очність!

О перативність!

П рофесіоналізм!

Н адійність!

Телефони компанії Консалтинг-Топ (096)195-16-10
(073)431-37-26

Бухгалтерські послуги - компанія Консалтинг-Топ

Аутсорсинг бухгалтерських послуг по Україні. Ціна і умови.

Бухгалтерские услуги на удаленной основе - consulting-top.com.ua Зустріти компанії зі штатною бухгалтерією сьогодні можна все рідше. Сьогодні організації та підприємці вважають за краще віддалені бухгалтерські послуги. І дійсно, таке рішення має цілу низку плюсів, які неможливо отримати при наймі фахівця. Бухгалтерські послуги на аутсорсі – це набагато простіше і зручніше, а старі проблеми з документообігом з нинішніми можливостями зовсім не актуальні. Якщо ви шукаєте фахівців, які організовують податковий і бухгалтерський облік на віддаленій основі, компанія Consulting-Top готова допомогти. З нами ви пізнаєте всі переваги аутсорсингу, а їх дуже багато. Здача звітності вашої компанії стане набагато зручнішою з нашою допомогою.

Ціна бухгалтерських послуг.

Навіть якщо вам вдалося знайти дійсно кваліфікованого фахівця, платити йому доведеться багато. Дуже багато. Хороший працівник завжди знає собі ціну і працювати за невелику плату він погодиться далеко не завжди. А ще не забуваємо, що знайти хорошого, але недорогого бухгалтера бажають ще десятки, а може й сотні підприємств в Києві. Відповідно, конкуренція буде неабиякою і виграє її той, хто пропонує більше.

Вартість бухгалтерських послуг на аутсорсі завжди фіксована. І плата за них значно нижче, ніж у випадку з кваліфікованим співробітником. Вам не доведеться брати участь в “грошовій гонці” з конкурентами. Вартість послуг прописується в договорі і в наступний раз може змінитися тільки при його переукладанні.

   Бухгалтерські послуги  Ціна (грн) Примітка
Нарахування ЗП (з щомісячною подачею звітності по персоніфікації) 200 1 штатна одиниця
Кадровий облік в рамках бухгалтерського супроводу (на 1 штатного працівника): складання наказів, штатного розпису, ведення табелів обліку робочого часу, заповнення трудових книжок) 150 1 штатна одиниця
Консультація з бухгалтерського та податкового обліку:
усна від 250 грн 1 година
письмова від 400 грн 1 година
Оформлення електронних ключів 400 грн одноразово
Розробка пакету типової первинної документації (Договір, Рахунок, Акт / Накладна від 200 грн одноразово
Виписка первинної документації (рахунки, накладні, акти, податкові накладні, платіжні доручення) 20 грн документ
Сортування і систематизація документів 20 грн документ
Оформлення окремих документів по кадрам (накази, табелі і т.д.) 50 грн документ
Підготовка документів для подачі в банк по оформленню кредиту від 600 грн одноразово
Діагностика ситуації в держорганах за минулі періоди 500 грн держорган
Ведення книги обліку доходів і витрат 200грн 50-100 операцій
договірна більше 100 операцій
Ведення клієнт-банку 10 грн платіжне доручення
Складання додаткових звітів від 300 грн звіт
Здача уточненої звітності за попередні періоди від 400 грн документ
Кур’єрська доставка від клієнта / до клієнта документів 50 грн поїздка
Виїзд фахівця виконавця до замовника 500 грн 1 година
Внесення змін до звіту за попередній період (коригування, уточнення) 600 грн за 1 зміну, наступні по 50 грн
Аналіз і відстеження заборгованостей по контрагентах 500 грн 20 контрагентів
Прогноз податкових зобов’язань до моменту складання звітності (до кінця звітного місяця) від 200 грн 1 місяць
Підготовка документів для зустрічних перевірок договірна  

Договірна вартість обслуговування встановлюється виходячи з обсягу робіт, специфіки роботи підприємства, стану бухгалтерського і податкового обліку на момент передачі справ на аутсорсинг. Вартість обслуговування встановлюється до підписання договору і ґрунтується на інформації наданої вами. При зміні істотних умов вартість послуг може коригуватися.

Дистанційні бухгалтерські послуги – це відсутність необхідності шукати штатного фахівця.

На ринок праці щорічно виходять тисячі претендентів, які бажають влаштуватися на дану посаду. Однак який їхній реальний рівень? Багато з них – випускники ВНЗ, або люди з мінімальним досвідом роботи. Рівень інших досить низький, а за помилки, допущені в бухобліку, платити доведеться дуже дорого. Знайти справжнього професіонала – дуже велика удача.
Віддалене бухгалтерське обслуговування позбавляє вас від цієї проблеми. У таких компаніях працює штат професіоналів з досвідом роботи в різних сферах. Тому організація податкового, бухгалтерського, кадрового обліку не становить для них великих труднощів. Імовірність помилок в цій справі близька нулю.

Не потрібно перераховувати додаткові платежі за бухгалтерські послуги.

Однак зарплата – це далеко не єдиний вид платежів, які доведеться сплачувати за найманого працівника. По-перше, за нього потрібно платити податки і внески до всіляких фондів (наприклад, до Пенсійного). Це зайві гроші і зайві проблеми. По-друге, штатний співробітник може захворіти або піти у відпустку. Тоді йому доведеться виплачувати відпускні або закривати лікарняний. А ще премія та інші платежі, передбачені трудовим законодавством. В кінцевому підсумку може набігти чимала сума.

Якщо ви надасте перевагу аутсорсинговим бухгалтерським послугам для ФОП і ТОВ , ви будете платити тільки фіксовану ціну. Вам не доведеться сплачувати жодних додаткових платежів за здачу звітності. Крім того, співробітники сторонньої компанії не є штатними працівниками, а значить, за них не доведеться платити податки.

Бухгалтерське обслуговування 24/7.

Як ми вже говорили, бухгалтер може захворіти, піти в оплачувану відпустку або за свій рахунок. Ці права гарантовані йому трудовим законодавством. Відповідно, вам доведеться виконувати всю його роботу самостійно або шукати ще одного фахівця. А це вже дві зарплати. Причому як правило, у співробітників невеликих підприємств немає такої кількості роботи, щоб наймати ще одного.

Якщо ви віддасте перевагу веденню бухгалтерського обліку, здачу звітності сторонній компанії, ви отримаєте постійне обслуговування. Якщо співробітник, який займався вашими справами, захворів або пішов у відпустку, ви можете не переживати, робота не зупиниться. Ваші справи просто передадуть іншому фахівцю.

Якщо вам потрібно бухгалтерське обслуговування, або здача звітності на постійній основі, компанія Consulting-Top готова допомогти. З нашими фахівцями ви отримаєте не тільки всі вищеописані переваги, але і якісне ведення податкового і бухгалтерського обліку . Ми гарантуємо високу якість наших послуг. Звернувшись до нас, ви забудете про проблеми з контролюючими органами. Consulting-Top – це відмінний результат за розумну плату.

Залишились питання щодо бухгалтерських послуг?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації