Т очність!

О перативність!

П рофесіоналізм!

Н адійність!

Телефони компанії Консалтинг-Топ(096)195-16-10
(073)431-37-26

Бухгалтерські послуги - компанія Консалтинг-Топ

Аутсорсинг бухгалтерських послуг по Україні. Вартість і умови.

Бухгалтерские услуги на удаленной основе - consulting-top.com.uaЗустріти компанії зі штатною бухгалтерією сьогодні можна все рідше. Сьогодні організації та підприємці вважають за краще віддалені бухгалтерські послуги. І дійсно, таке рішення має цілу низку плюсів, які неможливо отримати при наймі фахівця. Бухгалтерські послуги на аутсорсі – це набагато простіше і зручніше, а старі проблеми з документообігом з нинішніми можливостями зовсім не актуальні. Якщо ви шукаєте фахівців, які організовують податковий і бухгалтерський облік на віддаленій основі, компанія Consulting-Top готова допомогти. З нами ви пізнаєте всі переваги аутсорсингу, а їх дуже багато. Здача звітності вашої компанії стане набагато зручнішою з нашою допомогою.

Вартість бухгалтерських послуг.

Навіть якщо вам вдалося знайти дійсно кваліфікованого фахівця, платити йому доведеться багато. Дуже багато. Хороший працівник завжди знає собі ціну і працювати за невелику плату він погодиться далеко не завжди. А ще не забуваємо, що знайти хорошого, але недорогого бухгалтера бажають ще десятки, а може й сотні підприємств в Києві. Відповідно, конкуренція буде неабиякою і виграє її той, хто пропонує більше.

Вартість бухгалтерських послуг на аутсорсі завжди фіксована. І плата за них значно нижче, ніж у випадку з кваліфікованим співробітником. Вам не доведеться брати участь в “грошовій гонці” з конкурентами. Вартість послуг прописується в договорі і в наступний раз може змінитися тільки при його переукладанні.

   Бухгалтерські послуги Вартість (грн)Примітка
Нарахування ЗП (з щомісячною подачею звітності по персоніфікації)2001 штатна одиниця
Кадровий облік в рамках бухгалтерського супроводу (на 1 штатного працівника): складання наказів, штатного розпису, ведення табелів обліку робочого часу, заповнення трудових книжок)1501 штатна одиниця
Консультація з бухгалтерського та податкового обліку:
уснавід 250 грн1 година
письмовавід 400 грн1 година
Оформлення електронних ключів400 грнодноразово
Розробка пакету типової первинної документації (Договір, Рахунок, Акт / Накладнавід 200 грнодноразово
Виписка первинної документації (рахунки, накладні, акти, податкові накладні, платіжні доручення)20 грндокумент
Сортування і систематизація документів20 грндокумент
Оформлення окремих документів по кадрам (накази, табелі і т.д.)50 грндокумент
Підготовка документів для подачі в банк по оформленню кредитувід 600 грнодноразово
Діагностика ситуації в держорганах за минулі періоди500 грндержорган
Ведення книги обліку доходів і витрат200грн50-100 операцій
договірнабільше 100 операцій
Ведення клієнт-банку10 грнплатіжне доручення
Складання додаткових звітіввід 300 грнзвіт
Здача уточненої звітності за попередні періодивід 400 грндокумент
Кур’єрська доставка від клієнта / до клієнта документів50 грнпоїздка
Виїзд фахівця виконавця до замовника500 грн1 година
Внесення змін до звіту за попередній період (коригування, уточнення)600 грнза 1 зміну, наступні по 50 грн
Аналіз і відстеження заборгованостей по контрагентах500 грн20 контрагентів
Прогноз податкових зобов’язань до моменту складання звітності (до кінця звітного місяця)від 200 грн1 місяць
Підготовка документів для зустрічних перевірокдоговірна

Договірна вартість обслуговування встановлюється виходячи з обсягу робіт, специфіки роботи підприємства, стану бухгалтерського і податкового обліку на момент передачі справ на аутсорсинг. Вартість обслуговування встановлюється до підписання договору і ґрунтується на інформації наданої вами. При зміні істотних умов вартість послуг може коригуватися.

Дистанційні бухгалтерські послуги – це відсутність необхідності шукати штатного фахівця.

На ринок праці щорічно виходять тисячі претендентів, які бажають влаштуватися на дану посаду. Однак який їхній реальний рівень? Багато з них – випускники ВНЗ, або люди з мінімальним досвідом роботи. Рівень інших досить низький, а за помилки, допущені в бухобліку, платити доведеться дуже дорого. Знайти справжнього професіонала – дуже велика удача.
Віддалене бухгалтерське обслуговування позбавляє вас від цієї проблеми. У таких компаніях працює штат професіоналів з досвідом роботи в різних сферах. Тому організація податкового, бухгалтерського, кадрового обліку не становить для них великих труднощів. Імовірність помилок в цій справі близька нулю.

Не потрібно перераховувати додаткові платежі за бухгалтерські послуги.

Однак зарплата – це далеко не єдиний вид платежів, які доведеться сплачувати за найманого працівника. По-перше, за нього потрібно платити податки і внески до всіляких фондів (наприклад, до Пенсійного). Це зайві гроші і зайві проблеми. По-друге, штатний співробітник може захворіти або піти у відпустку. Тоді йому доведеться виплачувати відпускні або закривати лікарняний. А ще премія та інші платежі, передбачені трудовим законодавством. В кінцевому підсумку може набігти чимала сума.

Якщо ви надасте перевагу аутсорсинговим бухгалтерським послугам для ФОП і ТОВ , ви будете платити тільки фіксовану ціну. Вам не доведеться сплачувати жодних додаткових платежів за здачу звітності. Крім того, співробітники сторонньої компанії не є штатними працівниками, а значить, за них не доведеться платити податки.

Бухгалтерське обслуговування 24/7.

Як ми вже говорили, бухгалтер може захворіти, піти в оплачувану відпустку або за свій рахунок. Ці права гарантовані йому трудовим законодавством. Відповідно, вам доведеться виконувати всю його роботу самостійно або шукати ще одного фахівця. А це вже дві зарплати. Причому як правило, у співробітників невеликих підприємств немає такої кількості роботи, щоб наймати ще одного.

Якщо ви віддасте перевагу веденню бухгалтерського обліку, здачу звітності сторонній компанії, ви отримаєте постійне обслуговування. Якщо співробітник, який займався вашими справами, захворів або пішов у відпустку, ви можете не переживати, робота не зупиниться. Ваші справи просто передадуть іншому фахівцю.

Якщо вам потрібно бухгалтерське обслуговування, або здача звітності на постійній основі, компанія Consulting-Top готова допомогти. З нашими фахівцями ви отримаєте не тільки всі вищеописані переваги, але і якісне ведення податкового і бухгалтерського обліку . Ми гарантуємо високу якість наших послуг. Звернувшись до нас, ви забудете про проблеми з контролюючими органами. Consulting-Top – це відмінний результат за розумну плату.