Т очність!

О перативність!

П рофессіоналізм!

Н адійність!

(096)195-16-10
(073)431-37-26

Послуги бухгалтера для ФОП і ТОВ в м. Київ

Міф про те, що якісне ведення бухобліку можливо тільки штатним фахівцем вже давно розвіяний. Сьогодні від утримання выддылу бухгалтерії відмовляється все більша кількість підприємств, передаючи ці послуги на аутсорсинг. Віддалене обслуговування фактично нічим не відрізняється від штатного, адже по суті вони виконують аналогічну роботу. Якщо вам потрібен бухгалтер в Києві , фахівці компанії Consulting-Top готові допомогти.

Ми кращі,

тому що для нашої команди пріоритетами в роботі є точність, оперативність, професіоналізм і надійність. Для нас важливо надавати точні відомості про реальний фінансовий стан підприємства.
Разом з Вами ми команда, яка вирішує поставлені завдання в необхідні для вас терміни.

Бухгалтер віддалено в м. Київ. Послуги бухгалтера.

Наша команда
професіоналів

допоможе у вирішенні ваших
питань, і за необхідності

Надасть:

Всі послуги

Виправлення бухгалтерського обліку;

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку;

Мінімізацію податкового навантаження законним шляхом;

Побудова бухгалтерського обліку з нуля;

Якісні бухгалтерські консультації;

Персонального бухгалтера кожному замовнику;

Автоматизацію бухгалтерського обліку;

Допомога вашому бухгалтеру;

Оптимізацію оподаткування;

Складання та здача звітності;

Ліквідація (ТОВ, СПД, ФОП);

Супровід ФОП всіх груп;

Супровід ТОВ;

Кадровий облік.

Головний бухгалтер віддалено.

Для того щоб організувати бухоблік, проводити розрахунок податків, зарплат та інших обов'язкових платежів, більше не потрібно тримати фахівця в штаті. Віддалений головний бухгалтер позбавить вас від проблем, пов'язаних з пошуком, утриманням і організацією роботи професіонала. При цьому якість послуг буде навіть кращою. Єдина різниця між найнятим фахівцем і працюючим, бухгалтером віддалено, полягає лише в документообігу. Однак з сучасними технологіями це не проблема. Більша частина документації ведеться в електронному форматі і пересилається між організаціями по електронній пошті або через спеціалізовані програми. Якщо необхідно передати якісь папери, цим займається кур'єр, який працює в бухгалтерській компанії. В іншому немає ніякої різниці.
Зате з віддаленим обслуговуванням вам не доведеться ламати голову над тим, де знайти професіонала, скільки йому заплатити і як забезпечити постійну роботу. Послуги бухгалтера на аутсорсі передбачають обслуговування 24/7, і ніякі проблеми не завадять обслуговуванню клієнтів.

юридична особа

Система оподаткування

юридичної особи

Вартість послуги*

грн/місяць

Вартість доплати за кожного

наступного співробітника

Спрощена система оподаткування, 5% (3 група), без ПДВ

2000,00 200

Спрощена система оподаткування, 3% (3 група), + ПДВ

2500,00 200

Загальна система оподаткування без ПДВ

2500,00 200

Загальна система оподаткування + ПДВ

3000,00 200

Будь-яка система оподаткування

при відсутності операцій і нарахувань по заробітній платі 500

* вартість послуг включає в себе: бухгалтерський облік господарської діяльності Замовника до 10 операцій в місяць і нарахування заробітної плати одному співробітнику. Вартість послуг бухгалтерського обліку Замовника в кількості більш ніж 10 операцій в місяць тарифікується по окремій домовленості.

** вартість супроводу операцій з валютою, імпорту, експорту товарів і послуг, інших операцій тарифікується по окремій домовленості.

фізична особа-підприємець

Система оподаткування фізичної

особи-підприємця

Вартість послуги*

грн/місяць

Вартість доплати за кожного

наступного співробітника

Єдиний податок I група

500,00 200

Єдиний податок II група

500,00 200

Єдиний податок III група 5% без ПДВ

600,00 200

Єдиний податок 3% + ПДВ

2000,00 200

Загальна система оподаткування без ПДВ

2500,00 200

Загальна система оподаткування + ПДВ

3000,00 200

* вартість послуг включає в себе: бухгалтерський облік господарської діяльності Замовника до 10 операцій в місяць і нарахування заробітної плати одному співробітнику. Вартість послуг бухгалтерського обліку Замовника в кількості більш ніж 10 операцій в місяць тарифікується по окремій домовленості.

** вартість супроводу операцій з валютою, імпорту, експорту товарів і послуг, інших операцій тарифікується по окремій домовленості.

Які послуги можна отримати?

Віддалений бухгалтер для ФОП і ТОВ надає ті ж самі послуги, що й штатний фахівець. Перед початком співпраці сторони укладають договір, в якому описуються всі аспекти спільної роботи. Там же прописується і перелік послуг, які ви можете отримати. Послуги надаються пакетами, тому ви самі можете вибрати, чи потрібно вам повне бухгалтерське обслуговування ФОП або ТОВ або ж ви передаєте лише частину роботи. Послуги, які надає Consulting-Top наступні:

  • ● повний супровід підприємців і організацій;
  • ● оптимізація податкового навантаження;
  • ● розрахунок податків, внесків, заробітної плати працівників, інших платежів;
  • ● ведення та відновлення податкового та бухобліку;
  • ● підготовка і подача звітності;
  • ● облік кадрів;
  • консультування з будь-яких питань.

Обслуговування ведеться на будь-якій, обраній, системі оподаткування і в будь-якій сфері діяльності. Відрізняється лише вартість послуг. Однак навіть незважаючи на це, професійне обслуговування на віддаленій основі обійдеться вам значно дешевше, ніж утримання бухгалтерії при підприємстві. Особливо це важливо для підприємців, що працюють поодинці і мають невеликий бізнес.
Якщо вам потрібні професійні бухгалтерські послуги в Києві, компанія Consulting-Top. Кваліфіковані співробітники допоможуть вам організувати податковий і бухгалтерський облік по вищому розряду. З послугами нашої компанії у вас не виникне проблем з контролюючими органами.

Додаткова інформація

Бухгалтерское сопровождение ФОП и ООО в г. Киев и по Украине - consulting-top.com.ua

Бухгалтерський супровід ФОП і ТОВ в Україні.

Для того щоб ваша бухгалтерія завжди була в порядку, фінанси під контролем, а зміни в законодавстві не заставали зненацька, сьогодні зовсім не обов’язково утримувати бухгалтера в штаті. Є інші форми співпраці, які вирішують ці питання ефективно і оперативно, причому з економією бюджету. Вашою роботою буде тільки пряме ведення господарської діяльності та визначення стратегії розвитку вашої компанії. […]

Автоматизация бухгалтерского учета на предприятии - consulting-top.com.ua

Автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві

Автоматизація бухгалтерського обліку все частіше зустрічається на середніх і великих підприємствах. Якщо підприємцям, які займаються дрібним бізнесом, простіше вести всю документацію самостійно, то наймати величезний штат бухгалтерів для ведення документів та систематизації інформації по більш-менш великому заводу – це вже накладно. Саме тому власники активно впроваджують автоматизацію системи бухгалтерського обліку на підприємстві. Якщо ви бажаєте […]

Мінімізація податкового навантаження законним шляхом

Податкова політика нашої країни, на жаль, дуже далека від досконалості. Тому часто навантаження на бізнес виявляється непідйомним. Логічно, що в такому разі організації шукають можливості заощадити на податках. Однак грань тут дуже тонка і легко можна потрапити під кримінальну справу. Однак, легальні методи є. Якщо вам потрібна оптимізація податкового навантаження – компанія “Консалтинг-ТОП” готова запропонувати […]

Восстановление бухгалтерского и налогового учета - consulting-top.com.ua

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку

Ведення податкового та бухгалтерського обліку є обов’язковою вимогою для компаній, що працюють на загальній системі оподаткування. Однак на практиці з цим часто виникають проблеми. Документи можуть бути загублені, пошкоджені, або ж взагалі ведення здійснювалося з серйозними порушеннями. Єдиним виходом у такій ситуації є відновлення бухгалтерського обліку. Фахівці Консалтинг-ТОП розкажуть, як проводиться дана процедура. Цілі і […]

Квалифицированное исправление бухгалтерского учета - consulting-top.com.ua

Кваліфіковане виправлення бухгалтерського обліку для ТОВ та ФОП

Кожен підприємець або організація зобов’язані надавати податковим органам точні, повні та неупереджені відомості про свою діяльність. Вся інформація, що міститься у звітних документах, вважається достовірною. Тому перед подачею документації необхідно неодноразово перевірити, чи правильно відображені дані. Якщо десь закралася помилка, потрібне виправлення бухгалтерського обліку . Однак внести правки можна лише дотримуючись певної процедури. Якщо вам […]

сфери бізнесу

торгівля

(оптові компанії, роздрібні компанії, інтернет-магазини)

виробництво

(друкарня, продукти харчування, меблі, одяг)

horeca

(ресторани, паби, бари, кав'ярні, кафе, готелі, хостели)

послуги

(орендодавці, консультанти, SPA комплекси, стоматологі)

ОСББ

чому саме ми:

Надійний захист,
конфіденційних
даних

чому саме ми:

Завжди онлайн

чому саме ми:

Адекватні ціни