Що входить до бухгалтерських послуг.

Что входит в бухгалтерские услуги. - onsulting-top.com.ua

Ведення бізнесу в Україні, як і будь-якій іншій країні, жорстко регулюється законодавством. І дотримуватися його повинні всі фірми, без винятку. Однією з ключових вимог для організацій є подання звітності до контролюючих органів. І при виявленні помилок або недотримання термінів компанію можуть оштрафувати або навіть накласти більш серйозні санкції, такі як позбавлення ліцензії.

Бізнес в Україні все частіше віддає перевагу бухгалтерським послугам від аутсорсерів. Таке рішення має масу переваг у порівнянні з пошуком штатного бухгалтера. Головне з них – перелік робіт, що входять до бухгалтерського супроводу від сторонньої компанії, нічим не відрізняється від послуг, які надає найнятий спеціаліст. Якщо ви шукаєте надійного партнера, який запропонує ведення кадрової документації, податкового та бухгалтерського обліку своєчасно та якісно, компанія “Консалтинг-ТОП” готова допомогти.

Що включають бухгалтерські послуги від “Консалтинг-ТОП”.

Спеціалісти компанії “Консалтинг-ТОП” пропонують послуги бухгалтера без фактичного найму, на підставі договору на надання послуг. Наші професіонали виконають усі необхідні роботи, що стосуються як постійних потреб підприємства, так і разових операцій (наприклад, підготовка до податкової перевірки).

Що включають бухгалтерські послуги від “Консалтинг-ТОП”.

Бухгалтерський супровід від “Консалтинг-ТОП” здійснюється з урахуванням усіх змін у законодавстві. Фахівці компанії відстежують усі новини щодо правил ведення облікових документів. Ми завжди є курсом оновлень, тому з послугами бухгалтера від “Консалтинг-ТОП”, жодних претензій з боку Податкової до вашого підприємства не виникне.

Наші спеціалісти надають повний спектр бухгалтерських послуг, які необхідні організаціям щодня. До них входять:

 • Ведення податкового та бухгалтерського обліку;
 • Автоматизація бухгалтерського обліку;
 • Обробка первинної документації;
 • Розрахунок податків та контроль своєчасності їх сплати;
 • Взаємодія з контролюючими органами з питань діяльності підприємства;
 • Ведення касових документів тощо.

Не менш важливим аспектом у бухгалтерському обслуговуванні від Консалтинг-ТОП є і оптимізація оподаткування. Багато компаній позбавляються великої частки прибутку просто тому, що змушені сплачувати невиправдано великі суми податків. Законодавство України передбачає кілька варіантів для застосування податкових вирахувань, які дозволять значно заощадити на обов’язкових платежах. Фахівці компанії “Консалтинг-ТОП” у рамках бухгалтерського обслуговування зроблять все можливе для того, щоб ви перераховували на адресу Податкової розумні суми.

Послуги кадрового обліку від “Консалтинг-ТОП”.

Крім того, послуги бухгалтера необхідні для ведення документації по співробітникам. Нерідко бізнес наймає працівників у штат, але податкове та трудове законодавство висувають цілу низку вимог до найму. Кожна людина в компанії має бути правильно оформлена, і розрахунок коштів, які належать кожному співробітнику, також входить до компетенції бухгалтера. У рамках роботи з кадрами фахівці компанії: “Консалтинг-ТОП” пропонують наступні послуги:

 • Ведення кадрового обліку, заповнення карток кожного співробітника, зберігання документації;
 • Розрахунок заробітної плати та інших обов’язкових платежів, передбачених чинним законодавством;
 • Розрахунок податків на кожного працівника, а також обчислення та сплата обов’язкових внесків до Фонду Соціального Страхування та Пенсійного Фонду України.

Довірившись спеціалістам нашої компанії, ви можете бути впевнені в тому, що всі ваші працівники оформлені відповідно до чинного законодавства, у справі кожного враховано всі зміни, а всі податки та обов’язкові платежі чітко розраховані та сплачені.

Підготовка до податкової перевірки.

Підготовка до податкової перевірки

Ще одним найважливішим завданням, яке вирішують фахівці “Консалтинг-ТОП”, є підготовка до податкових перевірок. Візити податківців ніколи не бувають вчасно, тож до них треба бути готовим. Наші професіонали проведуть попередню перевірку документації вашої компанії та визначать усі слабкі місця. Ми розповімо, як вирішити ті чи інші проблеми. Крім того, професіонали Консалтинг-ТОП підготують документи і до чергової аудиторської перевірки.

Фахівці нашої компанії знають, як правильно оформити ті чи інші господарські операції, навіть якщо вони не є характерними для організації. Ми допоможемо провести будь-яку угоду швидко та без проблем.

Довірившись компанії “Консалтинг-ТОП”, ви отримуєте надійний супровід під час перевірки. Наш професіонал буде присутній під час візиту податківців та не допустить порушення законодавства. Якщо інспектори допустять протиправні дії, ми підготуємо заперечення та звернемося до вищих органів, з вимогою перегляду результатів податкової перевірки. Якщо це не дасть результатів, наші фахівці звернуться до суду, і доб’ються рішення про незаконність проведеної процедури. З нашими спеціалістами ви завжди будете під надійним захистом.

Чому слід довіритися компанії “Консалтінг-ТОП”.

“Консалтинг-ТОП” – це колектив професіоналів своєї справи. Звертаючись до нас, ви отримаєте безліч переваг, у тому числі:

 • Досвід. У штаті “Консалтинг-ТОП” працюють фахівці з величезним досвідом ведення податкового, бухгалтерського, кадрового обліку;
 • Універсальність. Звернувшись до компанії, ви отримаєте необхідні послуги, незалежно від того, в якій сфері ведете бізнес;
 • Повний діапазон бухгалтерських послуг. “Консалтинг-ТОП” – це бухгалтерське обслуговування під ключ;
 • Привабливі ціни. Замовити супровід у нас є набагато вигіднішим, ніж наймати штатного бухгалтера.

З компанією “Консалтінг-ТОП”, ваша бухгалтерія завжди буде в повному порядку. Зателефонуйте нам, і отримайте найкращі послуги з економією часу та коштів.

Залишились питання щодо бухгалтерських послуг?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

  Виберіть зручний для Вас вид консультації