Бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ в Україні, Київ.

Бухгалтерское обслуживание ФОП и ООО в Украине, Киев

Мати хорошого штатного бухгалтера – привілея для будь-якої компанії. В такому випадку можна бути спокійним в завтрашньому дні. Бухгалтерське обслуговування ТОВ від професіонала дозволить захиститися від будь-яких проблем з податковою. Ось тільки знайти на ринку дійсно класного фахівця вкрай складно. Та й коштувати він буде недешево.

Сьогодні все більше компаній відмовляються від пошуку штатника. Бухгалтерське обслуговування підприємств та бухгалтерський облік довіряють на аутсорс, в тому числі і компанії “Консалтинг-ТОП”. Наша фірма – це колектив професіоналів з величезним досвідом роботи. Ми володіємо всіма необхідними технічними можливостями для якісного віддаленого надання послуг. Ми пропонуємо бухгалтерське обслуговування в Києві вищого рівня.

Довіритися аутсорсеру – значить, довіритися професіоналам.

Знайти на ринку кваліфікованого бухгалтера вкрай складно. Жодна компанія ніколи в житті не відпустить дійсно класного фахівця. Занадто важлива дана посада для того щоб втрачати цінні кадри. Організації , готові платити будь-які гроші і створювати будь-які умови тільки для того, щоб бухгалтер продовжував працювати. Більшість пропозицій на ринку праці – фахівці середньої кваліфікації або молодь, яка не має відповідного досвіду.

Компанія “Консалтинг-ТОП” – це бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ від професіоналів. У нашому штаті працюють фахівці, що володіють досвідом роботи в різних сферах. Неважливо, в якій галузі працює ваш бізнес, ми гарантовано підберемо фахівця, який надасть всі необхідні послуги, і не залишить Податкової жодного шансу.

Бухгалтерія на аутсорс – економія на послугах.

Бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ в Україні, Київ

Якщо раптом вам пощастить і ви знайдете дійсно класного фахівця на ринку праці, навіть не сумнівайтеся, вимоги у нього будуть серйозні. Хороший бухгалтер знає собі ціну і прекрасно розуміє ситуацію на ринку праці. Тому він може диктувати компаніям свої умови, і в взагалі-то буде правий. В такому випадку доведеться закласти в бюджет серйозну суму на утримання фахівця, але такі гроші у бізнесу є далеко не завжди.

Звернувшись до фахівців “Консалтинг-ТОП” ви зможете вирішити цю проблему. Ми пропонуємо комплексне бухгалтерське обслуговування підприємств, ціна якого не перевищить розумних меж. Навіть якщо вам буде потрібний повний супровід, це обійдеться вам значно дешевше, ніж наймання штатного фахівця. Перед початком співпраці укладається договір, в якому чітко прописуються тарифи на бухгалтерське обслуговування відповідно до обраного пакету послуг.

Віддалене обслуговування: ніяких додатковий платежів.

Кожна людина, яка наймала працівників в свою компанію, прекрасно знає, що тільки лише зарплатами витрати на них не обмежуються. По-перше, за кожного співробітника потрібно платити податки і вести відповідну податкову і бухгалтерську документацію. По-друге, згідно з трудовим законодавством, роботодавець зобов’язаний покривати працівникам лікарняні листи, щорічно надавати оплачувану відпустку, платити різні премії, стимулюючі та інші суми. У підсумку витрати виходять дуже істотними.

Бухгалтерське обслуговування бізнесу на віддаленій основі від “Консалтинг-ТОП” позбавляє від всіх цих проблем. По-перше, ніякого офіційного оформлення додаткових працівників, податків та звітності. Співпраця між організаціями здійснюється на підставі договору надання послуг. Тобто аутсорсери не є штатними співробітниками вашої компанії.

Крім того, від вас не буде потрібно перерахування будь-яких додаткових платежів. Ви сплачуєте лише суму, яка прописана в договорі. Вона може змінюватися тільки в разі, якщо вам будуть потрібні додаткові послуги, які не вказані в договорі. Тому ви можете забути про необхідність закриття лікарняних, оплати відпусток та інших витрат. Тільки сума в договорі є обов’язковою, а вона значно менше, ніж зміст штатного працівника.

Аутсорсери завжди на зв’язку.

Аутсорсери завжди на зв'язку

Вище ми згадували про такі виплати, як лікарняні та відпустки. А ще ж треба додати, що якщо бухгалтер пішов у відпустку (а це раз на рік, як мінімум) або взяв лікарняний, то він офіційно, на законних підставах відсутній на робочому місці. Тобто на цей час йому потрібно шукати заміну. Хто буде вести бухгалтерію, поки немає фахівця? Наймати другого бухгалтера, який буде працювати разом з основним? Тоді доведеться помножити всі витрати, описані вище, на два. Сума може виявитися просто непідйомною.

У випадку з аутсорсерами таких проблем немає. Якщо фахівець “Консалтинг-ТОП”, який здійснює бухгалтерське обслуговування підприємства, з яких-небудь причин не зможе виконувати обов’язки, ми відразу ж знайдемо йому заміну. Наші представники завжди на зв’язку. Ми готові відповісти на будь-яке ваше питання і прибути на місце, якщо це знадобиться.

Аутсорсери надають такі ж послуги, як і штатні фахівці.

Завдяки сучасним технологіям, у аутсорсеров є всі можливості для якісного бухгалтерського обслуговування підприємств на віддаленій основі. Документообіг здійснюється за допомогою електронної пошти, бухгалтерських програм або кур’єра. Фахівці роблять все ті ж послуги, що і штатний фахівець. Перед початком співпраці укладається договір, в якому прописується перелік робіт, які виконають професіонали “Консалтинг-ТОП”. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Ведення бухгалтерського і податкового обліку;
  • Відновлення документів;
  • Розрахунок податкового навантаження та податкова оптимізація;
  • Сплата всіх необхідних податків;
  • Розрахунок заробітних плат, ведення документації на співробітників;
  • Аудит підприємства;
  • Податкове планування для юридичних осіб та ФОП, а також багато іншого.

Крім того наші фахівці надають послуги супроводу в ході податкових перевірок. Професіонали “Консалтинг-ТОП” будуть присутні при перевірці, проконтролюють її відповідність чинному законодавству і допоможуть оскаржити результати при виявленні незаконних дій з боку інспекторів.

Залишились питання щодо бухгалтерського обслуговування?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації