Аутсорсинг бухгалтерських послуг: що це таке?

Аутсорсинг бухгалтерских услуг в Укране

Обов’язковою вимогою для будь-якого бізнесу є ведення бухгалтерії. Однак далеко не кожен підприємець може собі дозволити професіонала. Вартість кваліфікованого бухгалтера на ринку дуже висока, але ж йому ще потрібно надати робоче місце, забезпечувати канцелярією та іншими необхідними речами. Вести бухгалтерію самостійно теж не вихід, на це часто немає часу. В такому випадку на допомогу прийде аутсорсинг бухгалтерських послуг, ціни яких найчастіше нижчі найму штатного фахівця. Компанія “Консалтинг-ТОП” пропонує вам послуги від професіоналів.

Що це таке?

Сьогодні багато компаній пропонують бухгалтерські послуги на аутсорс. І судячи з відгуків, вони дійсно мають великий успіх в Україні. Суть полягає в тому, що веденням бухгалтерії займається стороння організація. Це колектив професіоналів, як правило, з великим досвідом роботи в різних сферах. Саме тому аутсорсинг бухгалтерських послуг є абсолютно універсальним, і таку опцію можна вибрати незалежно від галузі, в якій працює клієнт.

Перед початком співпраці з компанією “Консалтинг-ТОП” в Києві, укладається договір передачі бухгалтерських послуг на аутсорс. У ньому визначається перелік послуг, які бажає отримати клієнт, вартість роботи та інші особливості співпраці. Після підписання всіх необхідних документів, постачальник послуг приступає до своїх обов’язків. Організації налагоджують документообіг, а аутсорсер займається веденням бухгалтерії. Як правило, обмін інформацією здійснюється через спеціальні програми або електронну пошту, але якщо потрібна передача паперових документів, можна скористатися послугами кур’єра.

Перелік послуг, що надаються аутсорсерами, нічим не відрізняється від робіт, які виконуються штатними співробітниками. Вони можуть виконувати абсолютно ті ж завдання. Як правило, компанії, які здійснюють аутсорсинг бухгалтерських послуг, працюють “під ключ”, хоча при бажанні клієнта можуть взяти на себе і додаткові функції. Від обсягу виконуваних робіт багато в чому залежить вартість. Фахівці “Консалтинг-ТОП”, що працюють на віддаленій основі, пропонують наступні опції:

Аутсорсинг бухгалтерських послуг: що це таке? - consulting-top.com.ua
  • Ведення податкового та бухгалтерського обліку;
  • Підготовка та подання звітності до Державної фіскальну службу;
  • Розрахунок податків і обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та інші організації;
  • Розрахунок заробітних плат та інших виплат для співробітників організації;
  • Допомога в підготовці до податкової перевірки, представництво інтересів клієнта в її ході;
  • Аудит організації;
  • Оскарження незаконних рішень податківців в судовому порядку і т.д.

Таким чином, аутсорсинг пропонує організаціям величезні можливості. При цьому клієнти отримують і ряд переваг. Поговоримо про них далі.

Переваги такого формату співпраці.

Не забуваємо, що штатний працівник може захворіти, піти у відпустку або взагалі в декрет. А відповідно, роботодавець зобов’язаний сплатити йому належні виплати. А на період відсутності ще й знайти заміну. У випадку з аутсорсерами, всі ці проблеми не є актуальними. Якщо фахівець, обслуговуючий вашу компанію, не зможе цього зробити з будь-якої причини, йому відразу знайдуть заміну. І ніяких відпускних, преміальних, лікарняних. Тільки фіксована плата в місяць.

Всі ці переваги ви отримаєте від співпраці з компанією “Консалтинг-ТОП”. Кваліфіковані фахівці виконають будь-які роботи по бухгалтерії, незалежно від сфери, в якій працює ваш бізнес. Ми пропонуємо обслуговування “під ключ” або взяття на себе зобов’язань з надання окремих послуг. Аутсорсинг від “Консалтинг-ТОП” – це якісний результат за розумні гроші.

Залишились питання щодо надання бухгалтерських послуг на аутсорс?

Запишіться на консультацію профільного спеціаліста та дізнайтесь відповіді на всі запитання. Або зв’яжіться з нами: +380 (96) 195-16-10 (Viber | Whatsapp) | +380 (73) 431-37-26

    Виберіть зручний для Вас вид консультації